Наснилися повітряні кулі

Наснилися повітряні кулі - налаштуйтесь на позитив!

Сон є відображенням емоцій, переживань і посилів підсвідомості. Коли сниться красива повітряна куля і політ на ній – це яскравий нічний епізод, що не забувається вранці. Прокинувшись, перше, що хочеться зробити, дізнатися, до чого сниться повітряна куля і що вона пророкує?

У реальному житті велика повітряна куля являє собою унікальну подорож в небесні простори, захоплюючі враження, ризикований вчинок і море адреналіну. Для багатьох сновидіння, в якому можна доторкнутися до небесного океану, всього лише можливість втілити мрію. Якщо все ж приснилась повітряна куля, такий сон здатний попередити про майбутні події.

Наснилися повітряні кулі

Тлумачення сну з повітряними кулями

Перш, ніж говорити про те, до чого готує сон з повітряними кулями, необхідно визначити ключові фактори сну:

Яка була повітряна куля?

 • Яскравий, барвистий аеростат – до гарних новин. Виниклі проблеми швидко вирішаться без вашої участі. Красиві повітряні кулі підказують, що члени сім’ї потребують вашої уваги.
 • Приснився стрімко здіймається вгору аеростат – не варто реалізовувати складені плани. Потрібно переосмислити свої прагнення і надії.
 • Повільна і плавна в повітрі куля – нічого не варто міняти в житті та відносинах, обіцяють позитивні подарунки долі (гроші, підвищення на роботі, романтичні знайомства).
 • Багато аеростатів – уві сні повітряні кулі (наснилися три і більше кулі) віщують вигідну угоду, вдале завершення розпочатого, комерційний прибуток або кар’єрне зростання.
 • Падаюча повітряна куля – ви безсилі перед виниклою проблемою, ситуація вийде з-під контролю, плани будуть порушені, чекає невдача в професійній сфері або особистому житті.
Наснилися повітряні кулі

Де снилися повітряні кулі?

 • Політ над водою – знайдуться рішення, як подолати проблеми і перешкоди;
 • Вище хмар – незважаючи на високі ризики плани здійсняться;
 • Знизу будинок, рідні місця – до розлуки з близькими, сім’єю.

З якими людьми був політ на аеростаті

 • Наснилися незнакові – до самотності, смутку;
 • Улюблені, рідні – готуйтеся до приємного сюрпризу і довгоочікуваної зустрічі;
 • Чоловік / дружина – до взаєморозуміння, гармонії і міцним шлюбних уз.

Повітряні кулі - позитивні емоції уві сні і наяву

У відповідь на питання «До чого сниться літати на повітряній кулі?» Всі сонники позитивно тлумачать сон. Експерти по розшифровці сновидінь, ясновидці, психологи і відомі сонники налаштовують на позитивний результат в недалекому майбутньому і приємні очікування.

 1. Наснилися повітряні кулі, які подарують феєричні моменти вам з друзями? Чекайте неймовірні розваги, веселощі і незабутні заходи.
 2. Вирушили в подорож по небу з батьками? Мама і тато готують для вас сюрприз.
 3. Сниться стрибок з повітряної кулі з парашутом? Будьте готові до позитивних несподіванок і неймовірним враженням.
 4. Куля білосніжна і чиста? Радість і щастя вже близько.
 5. Уві сні повітряна куля у формі серця? До одруження або одруження близьких людей.

Сон і наука

Аналіз сновидінь грунтується на багаторічних спостереженнях і переказах предків. Наукового обґрунтування, яке дозволяє витлумачити сон польоту на повітряній кулі, не існує. Вчені єдине прийшли до думки, що сновидіння є пережитком дня і логічним його завершенням. Зміст нічний історії формується тривогами, планами, майбутніми подіями і зовнішніми факторами.

Сон з польотом на повітряній кулі – свобода людської уяви, яка налаштовує на позитив, позитивні і радісні миті. А сприятливий настрій – гарантовано успішне вирішення будь-якої проблеми!

Оставить отзыв

Заказать

Замовити

Залишити відгук