Політ на повітряній кулі у Кам'янці-Подільському

Враження на все життя!

Політ на повітряній кулі в Кам’янець-Подільський

Політ на повітряній кулі у Кам'янці-Подільському

Враження на все життя!

Політ на повітряній кулі в Кам’янець-Подільський
0 +
Років досвіду
0 +
Кількість польотів
0 +
Щасливчиків
0 +
Освідчень

Політ над містом Кам'янець - Подільський - те, що потрібно спробувати кожному!

Давно мрієте політати на повітряній кулі в Кам’янці-Подільському? Компанія Leofly надасть вам цю можливість! Проведіть час в повітрі з нашими пілотами, які покажуть всю красу повітроплавання!

Чому обирають повітряні кулі в Кам'янці-Подільському від Leofly?

Політ на повітряній кулі над мальовничим містом Кам’янець-Подільський – це відмінний варіант для вихідних або особливих випадків. Наша компанія більше 15-и років організовує польоти на повітряних кулях в Кам’янці-Подільському та інших містах Західної України. На нашому рахунку більше 1000 польотів, більше 3000 задоволених клієнтів і 110 щасливих любовних історій. Ми гарантуємо, що від польоту на повітряній кулі ви будете в повному захваті, навіть якщо до цього сильно боялися висоти! 

Політ з пілотом Leofly на гігантському повітряній кулі – це:

Програма та тривалість польоту на повітряній кулі в Кам'янці-Подільському з пілотом Leofly

Політ на величезному аеростаті в вигляді кулі над містом Кам’янець-Подільський здійснюється на висоті 200-500 метрів. При бажанні повітряна куля можна підняти і вище (на висоту понад 1000 метрів), але для новачків у сфері повітроплавання мінімального кордону зазвичай достатньо.

Час, проведений в небі, складає близько години. Тривалість польоту залежить від обраної програми. Але навіть за мінімальний проміжок часу ви зможете розглянути всі мальовничі місця міста Кам’янець-Подільський! Тим більше швидкість пересування кулі по повітряним масам не перевищує 20-и кілометрів на годину, завдяки чому летіти ми будемо плавно і комфортно.

Стандартна програма польоту над містом на повітряній кулі складається з етапів:

 1. Доставка апарату на місце старту. Це може бути будь-який куточок в районі міста Кам’янець-Подільський (рівна, великий майданчик без будівель і насаджень).
 2. Знайомство з пілотом.
 3. Проходження інструктажу.
 4. Підготовка повітряної кулі до польоту.
 5. Політ над містом  Кам’янець-Подільський.
 6. Політ і м’яке приземлення.
 7. Грамоти, посвята в повітроплавці і шампанське.
Кам'янець - Подільський Політ на повітряній кулі

Ціна польоту на повітряній кулі в Кам'янці-Подільському від компанії Leofly

Ціна захоплюючої подорожі на повітряній кулі визначається виходячи з кількості пасажирів:

Повітряна куля Кам'янець - Подільський

Політати можуть не тільки жителі міста Кам’янець-Подільський, а й бажаючі з інших прилеглих міст. Ціна польотів в перерахованих населених пунктах також фіксована, проте додатково оплачується доставка повітряної кулі.

Ми пропонуємо великий асортимент додаткових послуг, якими гріх не скористатися:

 • створення на борту повітряної кулі романтичної обстановки з цукерками, квітами і шампанським (все для романтичної подорожі або святкування);
 • професійна фотосесія та відеозйомка прогулянки дроном;
 • монтаж відео-роликів, знятих як перед польотом, так і під час прогулянки на повітряній кулі;

Ціна додаткових послуг обговорюється персонально. Купуючи подорож на повітряній кулі в якості подарунка або для себе, ви не переплачуєте. Емоції і враження – це найважливіше в житті! Ви платите за задоволення і цінний досвід, який будете згадувати ще довго.

Подарунку у вигляді прогулянки на повітряній кулі буде радий будь-хто: хоч дорослий, хоч дитина. Якщо шукаєте незабутній, ексклюзивний подарунок для близької, звертайтеся до нас! Прогулянка над хмарами не залишить байдужим навіть саму стриману людину. Після наших подорожей люди буквально народжуються заново, виходячи з депресій і починають нове життя.

Від чого залежать ціни польоту на повітряній кулі над містом Кам'янець-Подільський?

На вартість наших послуг впливають різні чинники, а саме:

 • Віддаленість місця старту і вартість доставки кулі;
 • Програма польоту;
 • Наявність додаткових послуг.

Ми порадимо вам оптимальну програму під індивідуальні переваги і фінансові можливості. Для кожного підберемо відповідний варіант, що задовольнить всі побажання!

Повітряні кулі в Кам’янці-Подільському від Leofly – круто, здорово і неймовірно цікаво!

Спробуйте політати на повітряній кулі в Кам’янці-Подільському з Leofly хоча б раз! Ви гарантовано залишитеся задоволені на всі 100% і неодмінно захочете повторити цю захоплюючу пригоду! Приєднуйтесь до нашої великої родини підкорювачів неба!

Якою може бути прогулянка на повітряній кулі в Кам'янці-Подільському з пілотами Leofly?

Ви можете скласти план польоту індивідуально або вибрати один із запропонованих варіантів:

 • програма «стандарт»;
 • VIP-політ «все включено»;
 • політ у складі групи, як відмінна можливість завести нові знайомства;
 • сімейний політ;
 • політ для двох, а можливо і пропозиція руки і серця.

Аеростат можна замовити і використовувати в якості декору на масових урочистих заходах. А також можна використовувати як ексклюзивний атракціон, який підіймає гостей на висоту 15-20 метрів. На куполі можна розташувати рекламне полотно. Таку рекламу просто неможливо не помітити!

Повітряні кулі в Кам'янці-Подільському від Leofly - феєрія, захват і розбурхують враження!

Казковий політ на аеростаті в Кам’янці-Подільському під чуйним контролем пілотів компанії Leofly буде абсолютно безпечним і не здасться даремно витраченим часом. Літаючи в хмарах, ви спробуєте самі керувати апаратом, зрозумієте багато законів фізики, відчуєте себе вільним птахом і зможете подихати на повні груди. Політ подарує неймовірну радість і навіть дитячий захват!

Для нас важливо, щоб клієнти залишились задоволені. Тому ми ретельно стежимо за технічним станом аеростатів. Наші апарати завжди готові до польотів і ніколи не підводять в небі. Доказом цього є вдячні відгуки задоволених подорожами клієнтів.

Контакти

Адреса

вулиця Генерала Чупринки 56Б, місто Львів