Корпоративний політ на повітряній кулі

Враження на все життя!

Політ на повітряній кулі в Корпоративний політ
0 +
Років досвіду
0 +
Кількість польотів
0 +
Щасливчиків
0 +
Освідчень

Корпоративний політ на повітряній кулі - якісний відпочинок для згуртованої команди

Керівники і працівники завжди прагнуть до створення дружньої і цілісної робочої атмосфери в колективі. Досягнення такої команди видно на одразу. Але крім результативної роботи, співробітникам життєво необхідний і якісний відпочинок. 

Корпоративний політ – яскравий і пам’ятний спільний досвід. Такий відпочинок допоможе команді розслабитися і разом пережити неймовірні позитивні враження.

Корпоративний політ на повітряній кулі подарує масу приємних спогадів кожному з учасників. Сукупна пригода на свіжому повітрі і святкування корпоративних досягнень на висоті 1000 метрів – не забудуться ніколи!

Корпоративний політ на повітряній кулі від Leofly: чому варто звернутися саме до нас?

Нас вибирають через позитивну репутацію та величезний досвід. Польоти з Leofly в містах України – це:

 

Корпоративний політ з ЛеоФлай - послуга від професіоналів

Політ на повітряній кулі – розкішне і видовищне дозвілля, здатне яскраво прикрасити будь-який колективний захід. Компанія Leofly пропонує вигідно замовити сертифікат на корпоративний політ з нагоди:

 • Ювілею фірми;
 • Дня народження співробітників, керівників;
 • Підписання прибуткової угоди, контракту;
 • Розширення або професійних досягнень компанії;
 • Підняття корпоративного духу команди.

Таке спільне проведення часу обов’язково згуртує всіх учасників, подарує заряд енергії на нові досягнення і гідно віддячить людей за виконану працю. Корпоративний політ – хороший сюрприз команді, за який кожен щиро скаже слова подяки.

Сертифікатом на корпоративний політ від ЛеоФлай можна скористатися протягом шести місяців після оформлення. За 10 днів до передбачуваної дати вильоту необхідно зв’язатися з працівниками компанії, щоб активувати ваш купон і обговорити деталі:

 • Дату і час польоту (можуть змінюватися в залежності від погодних умов);
 • Кількість і вагу пасажирів;
 • Тривалість польоту (узгоджується з пілотом);
 • Необхідність проведення фото та відеозйомки, монтаж ролика.

Політ на повітряній кулі можливий виключно в світлу половину дня. Мальовничі пейзажі та колоритні панорами заграють новими фарбами, якщо здійснювати подорож під час світанку або заходу.

Корпоративний політ на повітряній кулі

Корпоративний політ на повітряній кулі: ціна польоту та додаткові послуги

Корпоративний політ на повітряній кулі від компанії ЛеоФлай – вигідний сюрприз колегам і собі. Подаруйте колективу захоплюючу атмосферу висоти пташиного польоту і океан незабутніх вражень всього за:

Політ на повітряній кулі в Корпоративний політ

Політ на повітряній кулі для компанії: де вигідно купити сертифікат?

В послуги компанії включені:

 • Страховка для кожного учасника польоту;
 • Іменні грамоти;
 • Ігристе шампанське по завершенню прогулянки.

Для реалізації корпоративних польотів компанія Leofly використовує великі кулі, що вміщують до 8 чоловік. Досвідчені пілоти забезпечують одночасний старт всіх аеростатів, щоб учасники змогли пережити весь спектр яскравих емоцій спільно.

Подорож з командою професіоналів Leofly повністю безпечно. Співробітники вашої компанії, при бажанні, зможуть спостерігати за процесом підготовки повітряної кулі до польоту і навіть прийняти в ньому участь. Після подорожі кожен співробітник скаже, що такий подарунок залишиться в пам’яті яскравою миттю і одним з кращих прожитих моментів в житті.

Компанія Leofly - знахідка для повітроплавців

Не потрібно довго шукати компанію, щоб реалізувати задуманий політ на повітряній кулі для співробітників фірми. Компанія ЛеоФлай пропонує швидко і якісно підібрати потрібний варіант з урахуванням бюджету і можливостей. На сайті представлена ​​вся необхідна інформація про польоти, що значно спрощує процедуру вибору і економить час.

 

Організовувати політ на повітряній кулі з Leofly – це зручно. Не виходячи з дому, замовляйте сертифікат і дізнавайтесь деталі у наших консультантів. Така вигідна подорож приємно потішить, виконає мрію і подарує сплеск яскравих емоцій кожному співробітнику вашої фірми.

Контакти

Адреса

вулиця Генерала Чупринки 56Б, місто Львів