Політ на повітряній кулі у Умані

Враження на все життя!

Політ на повітряній кулі в Умань

Політ на повітряній кулі у Умані

Враження на все життя!

Політ на повітряній кулі в Умань
0 +
Років досвіду
0 +
Кількість польотів
0 +
Щасливчиків
0 +
Освідчень

Прогулянки в небі над Уманню - відчуйте абсолютне щастя!

Польоти на повітряних кулях в Умані за доступною ціною – це не міф! Звертайтеся в компанію Leofly! Наші пілоти з задоволенням проведуть захоплюючу подорож над хмарами. Після першої ж прогулянки ви будете стверджувати, що повітроплавання варто спробувати кожному!

Політайте на повітряній кулі в Умані!

Наша компанія більше 15-и років займається повітроплаванням на території України. На нашому рахунку більше 1000 польотів, понад 110 любовних історій з хеппі-ендом і більше 3000 осіб з очима, що сльозяться від щастя! Літати з Leofly – це:

Наш гасло – «Враження на все життя»! Ми подаруємо вам казку, яку неодмінно захочеться повторити!

Програма та тривалість польоту на повітряній кулі в Умані з пілотом Leofly

Повітряна куля може піднятись на висоту до 1,5 км, проте часто ми літаємо нижче – від 150 до 300 м. Такої висоти достатньо для того, щоб розглянути барвисті місця Умані без бінокля.

В Умані багато пам’яток. І щоб ви змогли помітити кожну, куля буде плисти по небу спокійно і плавно – зі швидкістю 10-20 км / год.

Час, проведений на борту повітряної кулі, становить близько години, в середньому. Час залежить від багатьох факторів і визначається індивідуально.

Програма польоту спланована чітко і раціонально. Подорож на повітряній кулі складається з наступних етапів:

 1. Доставка повітряної кулі на стартовий майданчик.
 2. Інструктажі від пілота.
 3. Підготовка і старт.
 4. Політ на повітряній кулі над Уманню.
 5. Плавна посадка.
 6. Шампанське, вручення грамот та посвята в повітроплавці.

Завдяки величезному досвіду наші пілоти бездоганно керують величезними аеростатами. Вони забезпечать повну безпеку польоту, щоб ви залишилися задоволені. Від прогулянки над Уманню ви отримаєте тільки позитивні враження без страху і хвилювання!

Політ на повітряній кулі в Умань

Яка ціна польотів на повітряних гігантських кулях над Уманню?

Ціна польоту залишається фіксованою для жителів усіх міст Західної України. Додатково оплачується тільки доставка повітряної кулі в обраний місто, наприклад, в Умань. Ціна польоту залежить від кількості пасажирів:

Політ на повітряній кулі в Умань

Під час польоту ви зможете скористатися додатковими послугами:

 • фотосесія з професійним фотографом;
 • відеозйомка дроном;
 • зйомка польоту камерами;
 • монтаж відеоролика;
 • квіти, фрукти і шампанське під час польоту.

Після подорожі ми залишимо вам яскраві, барвисті, незабутні враження. Вартість додаткових послуг та відеомонтажу обговорюється персонально.

Повітряні кулі можна замовити не тільки для польотів. Велика куля може стати стильною прикрасою вашого заходу: корпоративної вечірки, концерту, фестивалю, весілля. На її оболонці можна розмістити будь-яке рекламне зображення, від логотипу до фотографії. А також з повітряної кулі можна зробити унікальний атракціон для гостей.

Від чого залежить ціна польоту на повітряній кулі в Умані?

Замовити повітряну кулю – досить дороге задоволення. Однак вартість цього задоволення повністю виправдана.

Подорож на повітряній кулі стане ідеальним подарунком, вручати який не буде соромно. Всі витрати повністю виправдаються, так як ви отримаєте ні з чим незрівнянні враження!

Польоти з Leofly – комфортно і абсолютно безпечно!

Оцініть бонуси повітроплавання під умілим керуванням професійних пілотів. Підніміться на висоту пташиного польоту з нами і політайте над Уманню на прекрасному аеростаті! Приєднуйтесь до великої сім’ї щасливчиків, які знають, як круто літати!

Які польоти на повітряних кулях над Уманню пропонує компанія Leofly?

Сценарій польоту клієнт вибирає самостійно. Ми, в свою чергу, пропонуємо різні варіанти:

 • романтичні тури для двох;
 • затишні сімейні польоти;
 • VIP-польоти «все включено»;
 • корпоративні тури.

Кожен варіант вартий уваги. Прогулянка для двох допоможе зробити освідчення, зізнатися в почуттях або відзначити річницю. Індивідуальний політ стане відмінним подарунком для друга. А сімейний політ допомагає переглянути життєві цінності і навчить цінувати своїх близьких ще більше!

Повітряні кулі в Умані від Leofly

У вільний час на аеростаті – це дивно, яскраво, модно! Уявіть, як піднімаєтесь в небо і насолоджуєтеся найчистішим повітрям, вдихаючи його на повні груди. Як тремтить серце від приємного хвилювання. Як переповнюють позитивні емоції і враження.

Політ допоможе позбутися від стресу і втоми, відверне від повсякденних проблем, зніме депресію і тривогу. Ви буквально перезавантажте своє життя, і воно ніколи не стане колишнім!

Контакти

Адреса

вулиця Генерала Чупринки 56Б, місто Львів