Політ на повітряній кулі у Східниці

Враження на все життя!

Політ на повітряній кулі в Східниця

Політ на повітряній кулі у Східниці

Враження на все життя!

Політ на повітряній кулі в Східниця
0 +
Років досвіду
0 +
Кількість польотів
0 +
Щасливчиків
0 +
Освідчень

Політ над Східницею - захоплююча пригода для дорослих і дітей

Команда підкорювачів небес Leofly пропонує вам спробувати захоплюючий політ на повітряній кулі в Східниці. Оцініть всі переваги повітроплавання з досвідченими пілотами. Така прогулянка стане найбільш приємною подією в житті і запам’ятається надовго барвистими враженнями.

Чому обирають повітряні кулі в Східниці від Leofly?

Наша компанія більше 15-и років робить можливим туристичне повітроплавання на справжніх повітряних кулях для жителів України. Ми вже відправили в повітря більше 3000 туристів, зробили понад 1000 вильотів, і не збираємося зупинятися на досягнутому. Ми прагнемо робити доступними польоти на кулях для кожного, незалежно від соціального статусу і фінансових можливостей.

Нам довіряють за рахунок відмінної репутації, яка підтверджується численними відгуками. Польоти на гігантських повітряних кулях від Leofly – це:

Тривалість і програма польоту на повітряній кулі в Східниці

Польоти здійснюються на висоті 200-500 м. При бажанні висоту туристичного польоту можна збільшити до 1,5 км. Повітряні кулі переміщаються зі швидкістю 10-20 кілометрів на годину, що оптимально для комфортного польоту і дає можливість розглянути всі краєвиди в Східниці.

Прогулянка по хмарах на повітряній кулі триває близько години. І це час, проведений в повітрі, без урахування передстартової підготовки і приземлення. Цього часу цілком достатньо для повного задоволення цікавості пасажирів.

Подорож на повітряній кулі можна зробити яким завгодно. Але загальний план польоту виглядає наступним чином:

 1. Прибуття команди з аеростатом, пілота і пасажирів на стартовий майданчик.
 2. Знайомство з пілотом, проходження інструктажу.
 3. Підготовка аеростату до польоту.
 4. Політ над Східницею.
 5. М’яка посадка.
 6. Посвячення в повітроплавці, вручення грамот, шампанське.
Політ на повітряній кулі в Східниця

Ціна польоту на повітряній кулі в Східниці

Ціна подорожі по повітряним масам на літальному апараті залежить від кількості людей на борту. Доставка аеростата обговорюється індивідуально і оплачується окремо:

Повітряна куля Луцьк

Замовити повітряну кулю можна не тільки для подорожей. ЇЇ можна використовувати в якості декору і атракціону на масових урочистих заходах: концертах, фестивалях, весіллях. На оболонці аеростата можна розмістити полотно з рекламою або тематичним зображенням. Вартість 1 години роботи аеростата в в прив’язному режимі обговорюється індивідуально і залежить від кількості годин роботи.

Щоб зробити польоти цікавими і не банальними, ми пропонуємо додаткові послуги:

 • фото- і відеозйомка;
 • монтаж відеороликів;
 • фруктова корзина  шампанське прямо в небі.

При необхідності, ми з легкістю створимо на борту будь-яку обстановку: романтичну, святкову і затишну домашню. Якщо ви замовляєте політ на аеростаті в якості подарунка, то ми прикрасимо кошик елегантно і нарядно, щоб винуватець торжества залишився задоволений подорожжю на всі 100!

Від чого залежить ціна стандартного польоту над Східницею на повітряній кулі?

Ціна визначається в залежності від побажань клієнта, обраної програми, тривалості подорожі. У Східниці літаємо по прайсовими цінами з доплатою на транспортування аеростата. Ви не пошкодуєте, що звернулися саме до нас!

Leofly – гарантія захоплюючих дух польотів на повітряних кулях!

Замовляйте польоти на аеростатах над Східницею в будь-який час року. Залиште заявку на сайті або зателефонуйте за вказаним номером, щоб забронювати бажану дату заздалегідь. Наші повітряні кулі завжди готові до старту і чекають вас з нетерпінням!

Яким може бути політ на кулі над Східницею?

Політати на повітряній кулі можна персонально або з рідними, близькими, друзями. Ми пропонуємо різні тури під будь-які переваги:

 • сімейні та романтичні;
 • з можливістю покерувати повітряною кулею;
 • корпоративні і VIP.

Чому треба політати на повітряній кулі в Східниці з пілотом Leofly?

Ми ретельно стежимо за технічним станом повітряних куль, так як безпека польотів для нас понад усе! Наша мета – розвіяти страх висоти!

Політ над мальовничою Східницею – ідеальний спосіб зізнатися в любові або відсвяткувати сімейне торжество. Східниця – це відмінне місце з горами, лісами, чарівною красою природи. Прогулянка по повітрю зближує і розкриває весь потенціал почуттів. Від пропозиції руки і серця в повітрі просто неможливо відмовитися! Замовляйте польоти над Східницею для себе і на подарунок! Даруйте запаморочливі враження!

Контакти

Адреса

вулиця Генерала Чупринки 56Б, місто Львів